Vremenska prognoza - Sveta Ana (Ledinica)
Vremenska prognoza Sveta Ana (Ledinica):
Ažurirano: 27. 04. 2026 18:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Sveta Ana (Ledinica). Sveta Ana (Ledinica) je planina u gorju Škofjeloško, Cerkljansko hribovje i Jelovica (
Slovenija) na visini 503 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Blegoš,
Cerkno,
Davča,
Dom na Slajki,
Gorenja vas,
Gorje,
Idrija,
Idrija (Mestni trg),
Idrija - Godovic, Zala,
Kladje,
Lučine,
Medvedje Brdo,
Pasja ravan,
Planinska koča Mrzlk,
Šebreljski Vrh,
Šentjošt nad Horjulom,
Smrečje,
Smučišče Cerkno,
Stari vrh,
Travnik,
Trebija,
Trebija ,
Zala,
Žiri
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici