Vremenska prognoza - Sveta peč / Helige Wand
Vremenska prognoza Sveta peč / Helige Wand:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,01 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,04 |
| 74% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Sveta peč / Helige Wand. Sveta peč / Helige Wand je planina u gorju Karavanke (
Austrija) na visini 1613 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Begunjščica,
Belska planina (Svečica),
Bled,
Blejsko jezero,
Bodental/Žabnica,
Brezje,
Celovška koča / Klagenfurter Hütte,
Dom na Zelenici,
Jesenice,
Koča na Dobrči,
Koča na Golici,
Kriška gora,
Lesce,
Ljubelj,
Moste,
Podljubelj,
Podvin,
Prešernova koča na Stolu,
Sele / Zell,
Tržič,
Zelenica
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici