Vremenska prognoza - Sveta Trojica (iznad Doba)
Vremenska prognoza Sveta Trojica (iznad Doba):
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,33 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 3,63 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 2,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,33 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Sveta Trojica (iznad Doba). Sveta Trojica (iznad Doba) je planina u gorju Posavsko hribovje i Dolenjska (
Slovenija) na visini 527 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Arboretum Volčji Potok,
Blagovica,
Golovec (Astronomski observatorij FMF),
Kompolje,
Kresnice,
Krtina,
Limbarska gora,
Ljubljana (Šentjakob),
Ljubljana (UKC Ljubljana),
Ljubljana Golovec,
Ljubljana Nove Jarše,
Ljubljana Tomačevo,
Ljubljana Zadobrova,
Lukovica,
Mali Hrib,
Moste pri Komendi,
Orle,
Planinski dom Ušte - Žerenk,
Trzin,
Veliko Trebeljevo,
Vir pri Domžalah,
Žagarski vrh,
Želodnik
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici