Vremenska prognoza - Sveti Lovrenc (Podčetrtek)
Vremenska prognoza Sveti Lovrenc (Podčetrtek):
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 4,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 3,79 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 3,79 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Sveti Lovrenc (Podčetrtek). Sveti Lovrenc (Podčetrtek) je crkva u gorju Posavsko hribovje i Dolenjska (
Slovenija) na visini 228 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici