Vremenska prognoza - Tersadia
Vremenska prognoza Tersadia:
Ažurirano: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,33 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,36 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,13 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,59 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,73 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,73 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,13 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,69 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 2,34 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 4,79 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Tersadia. Tersadia je planina u gorju Karnijske Alpe (
Italija) na visini 1960 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici