Vremenska prognoza - Untere Spielbodenalm
Vremenska prognoza Untere Spielbodenalm:
Ažurirano: 26. 05. 2026 06:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,02 |
| 55% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 24% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,02 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,33 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,33 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,13 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Untere Spielbodenalm. Untere Spielbodenalm je planina u gorju Karnijske Alpe (
Austrija) na visini 1621 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici