Vremenska prognoza - Unterer Landawirsee
Vremenska prognoza Unterer Landawirsee:
Ažurirano: 18. 05. 2026 21:54
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,52 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,07 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,27 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,32 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,25 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,15 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 53% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Unterer Landawirsee. Unterer Landawirsee je jezero u gorju Nizke Ture (
Austrija) na visini 2000 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Fanningberg,
Fanningberg,
Gamsleiten,
Gasselhöh Hütte,
Grünwaldkopf (Obertauern),
Hauser Kaibling,
Hochalmkopf (Obertaueren),
Hochwurzen,
Hochwurzen (Schladming-Dachstein),
Hundsfeldsee - Obertauern,
Lärchkogel,
Obertauern,
Obertauern (FlyingCam),
Obertauern (Plattenkar),
Obertauern (Zehnerkar),
Obertauern - Schaidberg,
Obertauern - Zehnerkar,
Planai (Schladming),
Reiteralm,
Reiteralm (Gasselhöh Hütte),
Schladming (Hopsi Express Talstation),
Schladming (Planai Bergstation II),
Seekar (Hundeskogel),
Seekarspitz,
Seekarspitze
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici