Vremenska prognoza - Velika Kopa
Vremenska prognoza Velika Kopa:
Ažurirano: 13. 05. 2026 02:18
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Velika Kopa. Velika Kopa je planina u gorju Pohorje, Dravinjske gorice i Haloze (
Slovenija) na visini 1542 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bukovnik,
Koča pod Kremžarjevim vrhom,
Kope,
Lukov dom,
Mislinja,
Mislinja,
Radlje ob Dravi,
Ribnica na Pohorju,
Ribniško Pohorje,
Rogla,
Rogla (apartmaji Dandi – Jurgovo),
Rogla (Hotel Natura),
Rogla (Mašin Žaga),
Rogla (Ostruščica),
Slovenj Gradec,
Šmartno pri Slovenj Gradcu
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici