Vremenska prognoza - Velika Lelija
Vremenska prognoza Velika Lelija:
Ažurirano: 13. 05. 2026 16:50
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,51 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,51 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,16 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,16 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 67% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Velika Lelija. Velika Lelija je planina u gorju Zelengora (
Bosna i Hercegovina) na visini 2032 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici