Vremenska prognoza - Velika Radenska stena
Vremenska prognoza Velika Radenska stena:
Ažurirano: 3. 05. 2026 16:43
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Velika Radenska stena. Velika Radenska stena je planina u gorju Posavsko hribovje i Dolenjska (
Slovenija) na visini 439 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bosiljevo,
Bosiljevo,
Čardak,
Dragatuš,
Novo mesto,
Rožman Brdo,
Severinske Drage,
Veliki Gložac,
Vrbovsko,
Vrbovsko (soteska Kamačnik),
Zečeve Drage
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici