Vremenska prognoza - Veliki Bojanski vrh
Vremenska prognoza Veliki Bojanski vrh:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 4,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 6% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 6,85 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 6,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 5,64 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Veliki Bojanski vrh. Veliki Bojanski vrh je planina u gorju Posavsko hribovje i Dolenjska (
Slovenija) na visini 627 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Celje (letno kopališče),
Celjska koča,
Dramlje,
Jurklošter,
Lahomšek,
Letališče Celje (Letališče Levec),
Marno,
Medlog,
Petrovče,
Planina pri Sevnici,
Ribnik Vrbje,
Slatina,
Žalec,
Žegar,
Zima
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici