Vremenska prognoza - Vidikovac Široko
Vremenska prognoza Vidikovac Široko:
Ažurirano: 13. 05. 2026 16:50
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,1 |
| 55% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,1 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,1 |
| 54% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 75% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Vidikovac Široko. Vidikovac Široko je planina u gorju Goriško, Notranjsko i Snežniško hribovje (
Slovenija) na visini 755 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bukovo,
Kambreško,
Kanal ob Soči,
Kanal ob Soči (Kanalski most),
Koča na planini Kuhinja,
Koča na planini Razor,
Kuk (Kolovrat),
Livške Ravne,
Lokve,
Lokve,
Morsko,
Most na Soči,
Šebreljski Vrh,
Tolmin,
Tolminski Lom,
Volče
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici