Vremenska prognoza - Volnik
Vremenska prognoza Volnik:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 4,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Volnik. Volnik je planina u gorju Goriško, Notranjsko i Snežniško hribovje (
Italija,
Slovenija) na visini 546 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bazovica / Basovizza,
Branik,
Kokoš,
Miramarski grad / Castello di Miramare,
Portopiccolo - Trst,
Sesljan / Sistiana,
Sežana,
Štanjel,
Štanjel (Ferrarijev vrt),
Trg Jedinstva Italije - Trst,
Trst / Trieste,
Trst San Giusto,
Trstelj,
Vejna / Monte Grisa,
Zidovnik (Sedovnik)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici