Vremenska prognoza - Vrhovski grič
Vremenska prognoza Vrhovski grič:
Ažurirano: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,83 |
| 88% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,83 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,16 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 84% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Vrhovski grič. Vrhovski grič je planina u gorju Škofjeloško, Cerkljansko hribovje i Jelovica (
Slovenija) na visini 958 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Blegoš,
Bukovo,
Cerkno,
Davča,
Dom na Slajki,
Gorenja vas,
Gorje,
Idrija,
Idrija (Mestni trg),
Idrija - Godovic, Zala,
Kladje,
Lučine,
Medvedje Brdo,
Pasja ravan,
Petrovo Brdo,
Planinska koča Mrzlk,
Šebreljski Vrh,
Šentjošt nad Horjulom,
Smrečje,
Smučišče Cerkno,
Stari vrh,
Travnik,
Trebija,
Trebija ,
Zala,
Zgornja Sorica,
Žiri
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici