Vremenska prognoza - Watzmann Mittelspitze
Vremenska prognoza Watzmann Mittelspitze:
Ažurirano: 19. 05. 2026 06:16
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,81 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,01 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,28 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,31 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,45 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,35 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,84 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,13 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,02 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 5% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 15% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Watzmann Mittelspitze. Watzmann Mittelspitze je planina u gorju Severne apneniške Alpe (
Njemačka) na visini 2713 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Berchtesgaden (Lockstein),
Bischofswiesen - Götschen Talstation,
Funtenseetauern,
Hagengebirge - Carl-von-Stahl-Haus,
Hintersee,
Hochkalter - Reiteralm,
Jenner (Königsee),
Jenner - Hohes Brett,
Jenner am Königssee,
Kärlinger Haus - Funtensee,
Kehlstein,
Ramsau bei Berchtesgaden (Hochschwarzeck),
Schönau am Königssee - Jenner Bergstation,
Windbeutelbaron - Obersalzberg,
Winklmoosalm
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici