Vremenska prognoza - Watzmannhaus
Vremenska prognoza Watzmannhaus:
Ažurirano: 13. 05. 2026 12:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,83 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,76 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,53 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,38 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,97 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,15 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,15 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,13 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,2 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,2 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 15% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Watzmannhaus. Watzmannhaus je planinarska kuća u gorju Severne apneniške Alpe (
Njemačka) na visini 1930 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bad Reichenhall - Predigtstuh (Predigtstuhl III),
Berchtesgaden (Lockstein),
Bischofswiesen - Götschen Talstation,
Funtenseetauern,
Hagengebirge - Carl-von-Stahl-Haus,
Hintersee,
Hochkalter - Reiteralm,
Jenner (Königsee),
Jenner - Hohes Brett,
Jenner am Königssee,
Kärlinger Haus - Funtensee,
Kehlstein,
Ramsau bei Berchtesgaden (Hochschwarzeck),
Rossfeld,
Schönau am Königssee - Jenner Bergstation,
Stöhrhaus,
Windbeutelbaron - Obersalzberg,
Winklmoosalm
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici