Vremenska prognoza - Weißgrubenkopf
Vremenska prognoza Weißgrubenkopf:
Ažurirano: 14. 05. 2026 06:29
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 4,8 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 4,45 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,22 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,87 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 79% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Weißgrubenkopf. Weißgrubenkopf je planina u gorju Nizke Ture (
Austrija) na visini 2369 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Eben im Pongau (Monte Popolo 2 Talstation),
Filzmoos - sixpack Mooslehen Berg,
Fulseck,
Gamskogelhütte,
Grafenberg (Hallmoos),
Großarl (Bergstation Kieserl),
Hirschkogel - Snowpark,
Hotel Gasthof Schützenhof,
Hotel Kristall - Vježbališni lift,
Hüttschlag,
Kreuzkogel (Laireiter),
Laireiteralm (Grossarltal),
Zauchensee (FlyingCam)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici