Vremenska prognoza - Weißstein Alm
Vremenska prognoza Weißstein Alm:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 2,75 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 33% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,12 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,24 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,12 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,13 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,76 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 3,23 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 3,17 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,76 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,2 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 2,13 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 2,13 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,96 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Weißstein Alm. Weißstein Alm je planina u gorju Lienški Dolomiti (
Austrija) na visini 1751 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Dolomitenhütte,
Ederplan,
Faschingalm - Zettersfeld,
Frohn,
Iselsberg,
Lainach - Rangersdorf,
Lienz,
Liesing im Lesachtal (Plassegge),
Oberdrauburg,
Obertilliacher Bergbahnen,
Winklern,
Zettersfeld
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici