Vremenska prognoza - Wertschacher Alm
Vremenska prognoza Wertschacher Alm:
Ažurirano: 15. 05. 2026 12:22
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,99 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,06 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,13 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,13 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,09 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 31% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Wertschacher Alm. Wertschacher Alm je planina u gorju Ziljske Alpe (
Austrija) na visini 1672 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici