Vremenska napoved - Wilder Freiger
Vremenska prognoza Wilder Freiger:
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -21 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,64 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -21 °C |
| 0,71 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -21 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| -19 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| -18 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| -19 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| -20 °C |
| 0,15 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| -21 °C |
| 0,09 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -22 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| -22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 23h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 3% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -17 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| -18 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -16 °C |
| 0,13 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -18 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -19 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -15 °C |
| 0,03 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| -16 °C |
| 0,04 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -16 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,13 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -15 °C |
| 0,2 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 0,2 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0,03 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 16% |
|
Vremenska prognoza za lokacijo Wilder Freiger. Wilder Freiger je gora v gorovju Stubaierske Alpe (
Austrija,
Italija) na visini 3418 metara nadmorske visine.
Web kamere v okolici
km:
Becherhaus,
Bockkogel - Schrankogel,
Bremer Hütte,
Daunjoch,
Eisgrat (Stubaier Gletscher),
Gossensass (Pflersch),
Hochgurgl,
Hochgurgl (Top Mountain Crosspoint),
Ladurns,
Neustift (Fernau Bergstation),
Neustift (Fernau Mittelstation),
Neustift (Murmele Bergstation),
Neustift (Schaufeljoch Bergstation),
Neustift - Hochstubai (Übungsland Krössbach),
Sulzkogel,
Volderau,
Wannenkogel
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici