Vremenska prognoza - Zuckerhütl
Vremenska prognoza Zuckerhütl:
Ažurirano: 17. 05. 2026 06:48
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 1,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,32 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,07 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,31 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,31 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0,09 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,09 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0,09 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,07 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,07 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,07 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,06 |
| 91% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Zuckerhütl. Zuckerhütl je planina u gorju Stubaierske Alpe (
Austrija) na visini 3507 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Becherhaus - Rifugio Gino Biasi al Bicchiere,
Bockkogel - Schrankogel,
Bremer Hütte,
Daunjoch,
Eisgrat (Stubaier Gletscher),
Gaislachkogl,
Gossensass (Pflersch),
Hochgurgl,
Hochgurgl (Top Mountain Crosspoint),
Hohe Mut (Obergurgl),
Hotel Edelweiss & Gurgl,
Neustift (Fernau Bergstation),
Neustift (Fernau Mittelstation),
Neustift (Murmele Bergstation),
Neustift (Schaufeljoch Bergstation),
Obergurgl (Festkogel),
Obergurgl (Gaisberg),
Oberissalm u Stubaier Oberbergtal,
Ridnaun - Resort Taljörgele,
Seekogl (Sölden),
Sölden,
Sölden - Giggijoch,
Sulzkogel,
Volderau,
Wannenkogel
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici