|
| turbo14. 07. 2025 21:28:06 |
Darinka, Maksiju treba nešto slično kao što je imala moja princeza 
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| darinka415. 07. 2025 07:07:03 |
Maksiju najviše odgovara plivanje pod jezom. Voda kod kuće je za svaki slučaj. 
|
|
|
|
| babim30. 07. 2025 14:19:46 |
Te "izbrušene" skokove se pa res ne možeš naveličati občudovati!
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| darinka42. 09. 2025 17:17:26 |
Poslije planinske ture Maksi se danas naplivao.
|
|
|
|
| darinka47. 09. 2025 16:22:52 |
Vode ima manje nego prošli put.
|
|
|
|
| babim7. 09. 2025 20:33:44 |
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| darinka420. 09. 2025 21:03:39 |
Nije samo Branica. Jučer Jadransko more. 
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| darinka47. 10. 2025 07:37:41 |
More je još uvijek toplo. Jučer je imalo 20 stupnjeva. I nigdje nikoga.
| (+2) |  | |
|
|
|
|
| babim7. 10. 2025 19:53:04 |
Maksi brine i za čisto more, priden!
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| n3jc14. 02. 2026 19:14:58 |
Prvi krpelj na Kosmatincu u ovogodišnjoj godini: 8. veljače 2026. Sezona je otvorena ...
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| darinka49. 06. 2026 17:27:11 |
Ispod brane. Vode nema baš na pretek. Ali dovolj za plivanje.
|
|
|
|
| turbo9. 06. 2026 17:47:15 |
Darinka, iznenadi Maksija i nabavi mu opremu za ronjenje  foto: EPA
1
|
|
|
|
| darinka421. 06. 2026 16:28:29 |
Još uvijek, unatoč suši, ima nešto vode pod branom. Za Maksija dovoljno.
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| babim21. 06. 2026 18:12:10 |
Kako zahvalan pogled ima na zadnjoj slici, sretan jer se ohladio!
|
|
|
Za objavu komentara morate se prijaviti:
Ukoliko još nemate korisničko ime, morate se prvo
registrirati.