Vremenska prognoza - Gradišče Novine
Vremenska prognoza Gradišče Novine:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,36 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 2% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 2,83 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 4,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 4,33 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Gradišče Novine. Gradišče Novine je planina u gorju Strojna, Košenjak, Kozjak i Slovenske gorice (
Slovenija) na visini 346 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Eorykogel - Leutschach an der Weinstraße,
Gamlitz (Südsteiermark),
Kresnica,
Leibnitz Kreuzkogel Warte,
Leibnitz Südsteiermark,
Mureck,
Novine,
Pernica,
Pesnica,
Šentilj,
Šentilj,
Sulztal an der Weinstrasse,
Trate,
Viadukt Dragučova
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici