Vremenska prognoza - Greilkopf
Vremenska prognoza Greilkopf:
Ažurirano: 14. 05. 2026 12:34
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,77 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 1,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 2,31 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 4,62 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,97 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,38 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,05 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,02 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,04 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,08 |
| 75% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Greilkopf. Greilkopf je planina u gorju Visoke Ture (
Austrija) na visini 2581 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Alteck,
Ankogel,
Auernig,
Bad Gastein (FlyingCam),
Bad Gastein (Graukogel Bergstation),
Bad Gastein (Stubnerkogel Bergstation Südseite),
Bad Gastein u Gasteinertalu - Hotel Schillerhof,
Bad Hofgastein (Schlossalm Funslope),
Burgstalleralm - Astental,
Eisseehaus - Hochwurtenspeicher,
Eisseehaus - Hoher Sonnblick,
Eisseehaus - Schareck,
Flattach - Grafenberg,
Flattach zapad,
Goldbergkees,
Hoher Sonnblick,
Innerfragant (Fraganter Straße),
Kleinfleißkees,
Kolm-Saigurn,
Kreuzkogel (Sportgastein),
Mallnitz,
Mölltaler Gletscher,
Obervellach,
Rauris - Bodenhaus,
Schlossalm (Bad Hofgastein),
Schlossalm (Weitmoser),
Schwarzkopf - Weißseehaus,
Skizentrum Angertal,
Söbriach (Mölltal Straße),
Stubnerkogel (Snowpark),
Thomaseck
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici