Vremenska prognoza - Hotunjski vrh
Vremenska prognoza Hotunjski vrh:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 86% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Hotunjski vrh. Hotunjski vrh je planina u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 1107 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Belska planina (Svečica),
Bled,
Blejsko jezero,
Bohinjska Bistrica,
Celovška koča / Klagenfurter Hütte,
Dovje,
Hrušica,
Jesenice,
Kobla,
Koča na Golici,
Kredarica,
Lesce,
Mojstrana (cesta v Vrata),
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Podvin,
Pokljuka,
Prešernova koča na Stolu,
Ratitovec,
Smučišče Kozji hrbet,
Soriška planina,
Viševnik,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici