Vremenska prognoza - Hribarska (Huda) zijalka
Vremenska prognoza Hribarska (Huda) zijalka:
Ažurirano: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,13 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,49 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,83 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,23 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,23 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,16 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 17% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Hribarska (Huda) zijalka. Hribarska (Huda) zijalka je planina u gorju Karavanke (
Slovenija) na visini 1140 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Črna na Koroškem,
Črna na Koroškem (Center),
Črna na Koroškem (smučišče Črna),
Dom na Peci,
Grintovec,
Jezerski vrh,
Kamniško sedlo,
Kokrsko sedlo,
Logarska dolina,
Obir,
Pavličev Vrh / Paulitschsattel,
Peca,
Solčava,
Übungslift,
Velika planina (Gradišče),
Velika planina (Zeleni rob),
Velika planina (zgornja postaja nihalke),
Železna Kapla / Bad Eisenkappel,
Zgornje Jezersko
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici