Vremenska prognoza - Hum kod Ormoža
Vremenska prognoza Hum kod Ormoža:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,02 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Hum kod Ormoža. Hum kod Ormoža je planina u gorju Strojna, Košenjak, Kozjak i Slovenske gorice (
Slovenija) na visini 300 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici