Vremenska prognoza - Konjščica/Sagranberg
Vremenska prognoza Konjščica/Sagranberg:
Ažurirano: 16. 05. 2026 21:24
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,02 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,12 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,12 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,12 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Konjščica/Sagranberg. Konjščica/Sagranberg je planina u gorju Karnijske Alpe (
Austrija,
Italija) na visini 1931 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Brdo Lussari - Tarvisio,
Gartnerkofel,
Gostionica Waldemar / Hermagor,
Hermagor Pressegger See,
Montaž / Jôf di Montasio,
Monte Acomizza / Schönwipfel,
Nassfeld Straße,
Štefan na Zilji / St. Stefan im Gailtal,
Svete Višarje,
Tarvisio,
Tarvisio - Mangart Coccau,
Tarvisio - Udine,
Tressdorfer Hohe,
Zweikofel
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici