Vremenska prognoza - Malga Cuarnan
Vremenska prognoza Malga Cuarnan:
Ažurirano: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,7 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,99 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 2,39 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 2,39 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,59 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,19 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,48 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,88 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,88 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 2,39 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 2,98 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 4,17 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 6,16 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Malga Cuarnan. Malga Cuarnan je planinarska kuća u gorju Julijske Alpe (
Italija) na visini 1070 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici