Vremenska prognoza - Mali slap Kozjak
Vremenska prognoza Mali slap Kozjak:
Ažurirano: 14. 05. 2026 06:28
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,4 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,09 |
| 1% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,09 |
| 43% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,09 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,09 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 62% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Mali slap Kozjak. Mali slap Kozjak je slap u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 230 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kobarid,
Koča na planini Kuhinja,
Kuk (Kolovrat),
Letališče Bovec,
Livške Ravne,
Matajur,
Polovnik,
Robič,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svinjak,
Tolmin,
Učja,
Veliki Babanski skedenj,
Volče,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici