Vremenska prognoza - Medvedje Brdo
Vremenska prognoza Medvedje Brdo:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,34 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,53 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,49 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,09 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 4,39 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 2,76 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,46 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,09 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,23 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,23 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,13 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,09 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Medvedje Brdo. Medvedje Brdo je planina u gorju Goriško, Notranjsko i Snežniško hribovje (
Slovenija) na visini 814 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Col,
Col,
Črni vrh nad Idrijo,
Gorenja vas,
Idrija,
Idrija (Mestni trg),
Idrija - Godovic, Zala,
Javornik,
Logatec,
Lom,
Lučine,
Medvedje Brdo,
Mrzli Log,
Planina nad Vrhniko,
Planinska koča Mrzlk,
Šentjošt nad Horjulom,
Sinja Gorica,
Smrečje,
Štampetov most,
Tankovski most,
Trebija,
Trebija ,
Verd,
Vrhnika,
Vrhnika,
Vrhnika (Mantova),
Vrhniški klanec,
Zala,
Žiri
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici