Vremenska prognoza - Nizki vrh
Vremenska prognoza Nizki vrh :
Ažurirano: 18. 05. 2026 06:31
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,66 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,39 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 68% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Nizki vrh . Nizki vrh je planina u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 1488 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Kanin,
Letališče Bovec,
Matajur,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Rifugio Gilberti,
Robič,
Rogelj,
Stol (Kobariški),
Učja,
Val Resia,
Veliki Babanski skedenj,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici