Vremenska prognoza - Ojstrnik (Osternig)
Država:
Vremenska prognoza Ojstrnik (Osternig):
Ažurirano: 13. 05. 2026 22:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 5,18 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 2,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,22 |
| 51% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,22 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,22 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 64% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Ojstrnik (Osternig). Ojstrnik (Osternig) je planina u gorju Karnijske Alpe () na visini 2052 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bleiberg-Nötsch,
Brdo Lussari - Tarvisio,
Dobrač/Dobratsch,
Gartnerkofel,
Gostionica Waldemar / Hermagor,
Hermagor Pressegger See,
Montaž / Jôf di Montasio,
Monte Acomizza / Schönwipfel,
Štefan na Zilji / St. Stefan im Gailtal,
Stosava / Stossau,
Svete Višarje,
Tarvisio,
Tarvisio - Mangart Coccau,
Tarvisio - Udine
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici