Vremenska prognoza - Planina za Šavnikom
Vremenska prognoza Planina za Šavnikom:
Ažurirano: 15. 05. 2026 18:33
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,49 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,41 |
| 68% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,41 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 3% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Planina za Šavnikom. Planina za Šavnikom je bivak u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 1320 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Blegoš,
Bohinjska Bistrica,
Brunarica Dražgoše,
Bukovo,
Cerkno,
Črna prst,
Davča,
Dražgoše,
Gorje,
Kobla,
Koča na planini Razor,
Kravja Črna gora,
Obrne (HE Soteska),
Petrovo Brdo,
Pokljuka,
Ratitovec,
Rudno,
Smučišče Cerkno,
Smučišče Kozji hrbet,
Soriška planina,
Viševnik,
Vogel,
Zgornja Sorica,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici