Vremenska prognoza - Plesišče
Vremenska prognoza Plesišče:
Ažurirano: 13. 05. 2026 02:18
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,36 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Plesišče. Plesišče je planina u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 1790 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bohinjska Bistrica,
Črna prst,
Dovje,
Hrušica,
Jesenice,
Kobla,
Koča na Gozdu,
Kravja Črna gora,
Kredarica,
Mihov dom na Vršiču,
Mojstrana (cesta v Vrata),
Obrne (HE Soteska),
Pokljuka,
Poštarski dom na Vršiču,
Smučišče Kozji hrbet,
Trenta,
Triglavski ledenik,
Viševnik,
Vogel,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici