Vremenska prognoza - Punta dei Ross
Vremenska prognoza Punta dei Ross:
Ažurirano: 28. 04. 2026 21:35
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,66 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 11% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Punta dei Ross. Punta dei Ross je planina u gorju Dolomiti (
Italija) na visini 2460 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Auronzo di Cadore - Jezero Antorno,
Averau,
Calalzo di Cadore - Belluno,
Col De Varda - Misurina,
Cortina d'Ampezzo,
Cortina d'Ampezzo - Cinque Torri,
Cortina d'Ampezzo - Dolomiti,
Misurina - Tre Cime di Lavaredo,
Rifugio Faloria,
Rifugio Galassi,
Rifugio Ra Valles,
Tofana di Mezzo,
Tofana di Rozes,
Zoldo Alto
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici