Vremenska prognoza - Sella di Punta Nera
Vremenska prognoza Sella di Punta Nera:
Ažurirano: 27. 04. 2026 21:46
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,54 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 2,31 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,14 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,48 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,02 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 48% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Sella di Punta Nera. Sella di Punta Nera je prijevoj u gorju Dolomiti (
Italija) na visini 2738 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Auronzo di Cadore - Jezero Antorno,
Averau,
Col De Varda - Misurina,
Cortina d'Ampezzo,
Cortina d'Ampezzo - Cinque Torri,
Cortina d'Ampezzo - Dolomiti,
Misurina - Tre Cime di Lavaredo,
Rifugio Faloria,
Rifugio Galassi,
Rifugio Ra Valles,
Tofana di Mezzo,
Tofana di Rozes,
Tre Cime di Lavaredo
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici