Vremenska prognoza - Studor
Vremenska prognoza Studor:
Ažurirano: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,53 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,89 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,89 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,16 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 86% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Studor. Studor je planina u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 1002 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bohinjska Bistrica,
Črna prst,
Kobla,
Koča na planini Razor,
Kravja Črna gora,
Kredarica,
Petrovo Brdo,
Pokljuka,
Smučišče Kozji hrbet,
Soriška planina,
Triglavski ledenik,
Viševnik,
Vogel,
Zgornja Sorica,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici