Vremenska prognoza - Svinjak
Vremenska prognoza Svinjak:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,33 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,33 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,33 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,13 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Svinjak. Svinjak je planina u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 1653 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Čezsoča,
Erjavčeva koča na Vršiču,
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kanin,
Kobarid,
Koča na planini Kuhinja,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Mangart,
Mangartska planina,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Poštarski dom na Vršiču,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svinjak,
Trenta,
Učja,
Veliki Babanski skedenj,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici