Vremenska prognoza - Velika korita Soče
Vremenska prognoza Velika korita Soče:
Ažurirano: 14. 04. 2026 06:19
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0,03 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 27 °C |
| 0,03 |
| 75% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0,03 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,06 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0,06 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 62% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Velika korita Soče. Velika korita Soče je planina u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 480 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Čezsoča,
Erjavčeva koča na Vršiču,
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kanin,
Kobarid,
Koča na Gozdu,
Koča na planini Kuhinja,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Mangart,
Mangartska planina,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Poštarski dom na Vršiču,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Svinjak,
Trenta,
Veliki Babanski skedenj,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici