Vremenska prognoza - Visoki Orlov rob
Vremenska prognoza Visoki Orlov rob:
Ažurirano: 31. 05. 2026 06:35
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 4,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 4,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Visoki Orlov rob. Visoki Orlov rob je planina u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 1800 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bohinjska Bistrica,
Bukovo,
Črna prst,
Gorje,
Kobla,
Koča na planini Kuhinja,
Koča na planini Razor,
Kravja Črna gora,
Most na Soči,
Petrovo Brdo,
Pokljuka,
Smučišče Kozji hrbet,
Soriška planina,
Tolmin,
Tolminski Lom,
Viševnik,
Vogel,
Volče,
Zgornja Sorica,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici