Vremenska prognoza - Izvor Boke
Vremenska prognoza Izvor Boke:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,19 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,19 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,05 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Izvor Boke. Izvor Boke je planina u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 850 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kanin,
Kobarid,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Matajur,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Robič,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svinjak,
Učja,
Val Resia,
Veliki Babanski skedenj,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici