Vremenska prognoza - Izvor Glijuna
Vremenska prognoza Izvor Glijuna:
Ažurirano: 13. 05. 2026 12:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,25 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,54 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,54 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,45 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,1 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 85% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Izvor Glijuna. Izvor Glijuna je planina u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 450 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kanin,
Kobarid,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Mangartska planina,
Matajur,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Robič,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svinjak,
Učja,
Veliki Babanski skedenj,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici