Vremenska prognoza - Korita Možnice (Nemčlje)
Vremenska prognoza Korita Možnice (Nemčlje):
Ažurirano: 13. 05. 2026 12:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,23 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,63 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,63 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,59 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 81% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Korita Možnice (Nemčlje). Korita Možnice (Nemčlje) je slap u gorju Julijske Alpe (
Slovenija) na visini 580 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Čezsoča,
Erjavčeva koča na Vršiču,
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kanin,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Mangart,
Mangartska planina,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Poštarski dom na Vršiču,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svete Višarje,
Svinjak,
Tarvisio,
Tarvisio - Mangart Coccau,
Tarvisio - Udine,
Trenta,
Učja,
Veliki Babanski skedenj,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici