Vremenska prognoza - Pod Kaninom
Vremenska prognoza Pod Kaninom:
Ažurirano: 16. 05. 2026 12:07
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,4 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,4 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,19 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,2 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 55% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Pod Kaninom. Pod Kaninom je planina u gorju Julijske Alpe (
Italija,
Slovenija) na visini 2429 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Javoršček,
Kanin,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svinjak,
Učja,
Val Resia,
Veliki Babanski skedenj,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici