Vremenska prognoza - Pokeržnikov vrh
Vremenska prognoza Pokeržnikov vrh:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,03 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,03 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 32% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Pokeržnikov vrh. Pokeržnikov vrh je planina u gorju Strojna, Košenjak, Kozjak i Slovenske gorice (
Slovenija) na visini 1055 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bistrica pri Pliberku / Feistritz ob Bleiburg,
Bukovnik,
Črna na Koroškem,
Črna na Koroškem (Center),
Dom na Peci,
Labot / Lavamünd,
Magdalensberg,
Peca,
Poljana,
Soboth,
Stausee Soboth,
Übungslift,
Uršlja gora,
Vič
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici