Vremenska prognoza - Rifugio Grego
Vremenska prognoza Rifugio Grego:
Ažurirano: 14. 05. 2026 18:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 2,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 2,61 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 6,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,69 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,39 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,39 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,2 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,1 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 96% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Rifugio Grego. Rifugio Grego je planinarska kuća u gorju Julijske Alpe (
Italija) na visini 1389 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Brdo Lussari - Tarvisio,
Kanin,
Log pod Mangartom,
Mangartska planina,
Montaž / Jôf di Montasio,
Monte Acomizza / Schönwipfel,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Svete Višarje,
Tarvisio,
Tarvisio - Mangart Coccau,
Tarvisio - Udine,
Val Resia,
Veliki Babanski skedenj
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici