Vremenska prognoza - Velika Črnelska špica
Vremenska prognoza Velika Črnelska špica:
Ažurirano: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,59 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,39 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,98 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,69 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 2,99 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 2,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 3,38 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Velika Črnelska špica. Velika Črnelska špica je planina u gorju Julijske Alpe (
Italija,
Slovenija) na visini 2332 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Javoršček,
Kanin,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Mangart,
Mangartska planina,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svete Višarje,
Svinjak,
Učja,
Veliki Babanski skedenj,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici