Vremenska prognoza - Viš/Jof Fuart
Vremenska prognoza Viš/Jof Fuart:
Ažurirano: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,89 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 16% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,06 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,39 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,43 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,43 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,19 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,06 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,06 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Viš/Jof Fuart. Viš/Jof Fuart je planina u gorju Julijske Alpe (
Italija) na visini 2666 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Brdo Lussari - Tarvisio,
Čezsoča,
Kanin,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Mangart,
Mangartska planina,
Montaž / Jôf di Montasio,
Monte Acomizza / Schönwipfel,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Svete Višarje,
Svinjak,
Tarvisio,
Tarvisio - Mangart Coccau,
Tarvisio - Udine,
Veliki Babanski skedenj,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici