Vremenska prognoza - Vrh Grubje
Vremenska prognoza Vrh Grubje:
Ažurirano: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 17% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,09 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,49 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,49 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,49 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,09 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 87% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Vrh Grubje. Vrh Grubje je planina u gorju Julijske Alpe (
Italija) na visini 2240 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Kanin,
Letališče Bovec,
Log pod Mangartom,
Montaž / Jôf di Montasio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svete Višarje,
Učja,
Val Resia,
Veliki Babanski skedenj,
Zračna luka Bovec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici